O nas

Biuro rachunkowe Pawłowscy

PAWŁOWSCY – Biuro rachunkowe w Lublinie powstało w 1997 roku jako spółka rodzinna. Obecnie zatrudniamy kilkunastu wykwalifikowanych pracowników, którzy służą pomocą w rozwiązywaniu Państwa problemów podatkowych, księgowych i prawnych.

Lubimy księgowość
Księgowość jest pasjonująca. Może nie masz zamiłowania do pracy biurowej. Gdy jednak odkryjesz ducha buchalterii, staniesz się jej miłośnikiem. Logika ksiąg rachunkowych i zgodność liczb jest od wieków niezmienna, a my codziennie odkrywamy nowe zależności. Spróbuj np. sporządzić bilans swojej firmy a zobaczysz ją w innej perspektywie. Ogarniesz całość i poczujesz ogromną satysfakcję z tego, że to wszystko ma sens, a Ty jako właściciel panujesz nad tym.

Wiedza
Nasze biuro rachunkowe zatrudnia pracowników z wykształceniem ekonomicznym lub prawniczym. Jesteśmy Członkami Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. W ramach stowarzyszenia uczestniczymy w cyklicznych szkoleniach i seminariach. Nasze biuro rachunkowe bierze udział w szkoleniach dla księgowych organizowanych przez najlepsze firmy w Polsce. Wielokrotnie nasi księgo są zapraszani do prowadzenia tego typu szkoleń i wykładów.

Wiarygodność
Nasza praca jest ciągle weryfikowana przez kontrole nie tylko skarbowe, ale także kontrole innych organów państwowych, takich jak ZUS czy Państwowa Inspekcja Pracy, dzięki czemu nasze biuro rachunkowe jest wiarygodne w oczach klientów.

Bezpieczeństwo
Gwarancją bezpieczeństwa jest doświadczenie. Biuro rachunkowe PAWŁOWSCY od 1997 świadczy usługi księgowe dla firm z Lublina i terenu województwa lubelskiego. Pracownicy naszego biura rachunkowego posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości. 

Ubezpieczenie OC
Nasze biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z popełnione błędy. Wartość kwoty ubezpieczenia wynosi co najmniej 10 tys. EURO.

Programy komputerowe
Stosowane przez nasze biuro rachunkowe programy komputerowe spełniają wymagania Ministerstwa Finansów. Korzystamy z programów firm informatycznych WAPRO i INSERT.

Zasady współpracy
Skuteczne stosowanie prawa podatkowego wymaga nie tylko znajomości przepisów, ale także ich interpretacji i orzeczeń sądowych. Staramy się, aby decyzje podejmowane przy naszym udziale miały solidne podstawy. Nasi pracownicy kierują się znaną prawniczą zasadą, zgodnie z którą przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji, należy zastanowić się nad jej uzasadnieniem.

Certyfikaty